NCR INTERNATİONAL HOSPİTAL'DA HEMŞİRELER HAFTASI SEVİNCİ

NCR INTERNATIONAL HOSPITAL HEMŞİRELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Gaziantep ilinde sağlık hizmeti veren NCR INTERNATIONAL HOSPITAL Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet NECCAR 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutladı.
Op. Dr. Ahmet NECCAR NCR INTERNATIONAL HOSPITAL Başhemşiresi Selma İĞNELER’e tüm hemşireler adına teşekkür ederek, çiçek takdiminde bulundu.
Hemşireler Günü ile ilgili açıklama yapan NCR INTERNATIONAL HOSPITAL yönetim kurulu başkanı Sayın Ahmet NECCAR “Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan, değerli Hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftasını kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim.”diye konuştu. Konuşmanın devamında ise “12 Mayıs Hemşireler Günü’nün” önemi ve kutsallığına vurgu yapan Sayın Ahmet NECCAR böylesine kutsal bir mesleğin faaliyetinde bulunan tüm hemşirelerimizin meslek hayatlarında başarılar dilerim” şeklinde konuşmasını tamamladı. Konuşmanın ardından NCR INTERNATIONAL HOSPITAL Genel Direktörü Sayın Dt. Mehmet Cemil NECCAR diğer tüm hemşireler çiçek takdiminde bulunarak “12 Mayıs Hemşireler Günü’nü” kutladı.